UX/UI design & prototypování


Design vyvíjeného softwaru navrhujeme tak, abychom dosáhli co nejlepší uživatelskou zkušenost. Vytvořit přitažlivý UX design a správnou architekturu uživatelského rozhraní pro CRM systém, webovou stránku či mobilní aplikaci vyžaduje dobrou znalost cílového uživatele a UX/UI principů. V rámci designu vytváříme pro klienta i prototyp softwaru, který vypadá a chová se velmi podobně jako reálný software. Je to skvělé řešení, které pomáhá developerem při samotném vývoji a tím šetří čas a snižuje náklady.

Vývoj webových & mobilních aplikací


Našim klientům nabízíme i tvorbu prezentačních webových stránek, vývoj internetového obchodu (e-shopu) či vývoj kompletní mobilní aplikace pro jakoukoliv oblast podnikání. Máme za sebou již řadu spoluprací z různých odvětví a díky tomu víme, jak vytvořit aplikaci přesně podle potřeb cílového trhu.

Vývoj softwaru na míru


Díky našim dlouholetým zkušenostem v IT dokážeme klientům navrhnout kompletní technologické řešení na míru, které vede k optimalizaci jejich interních procesů či zkvalitnění vztahů se zákazníky. Přinášíme jim tak inovace, díky kterým získávají přidanou hodnotu a výhodu vůči konkurenci.

Virtuální & rozšířená realita


Pod naší střechou máme i specialistů na 3D modelování a práci s virtuální (VR) i rozšířenou (AR) realitou. Obě tyto technologie dnes nacházejí uplatnění nejen ve sféře zábavy, ale i na poli užitečnosti. Lze je například využít k navigaci nebo do pracovního prostředí na zobrazování informací o objektech v reálném prostředí.

Umělá inteligence


Umělá inteligence je v současnosti jednou z top technologií na trhu, a proto našim klientům nabízíme i možnost vývoje inteligentního programu či nástroje, který pracuje s obrovskými daty a strojovým učením. Jde o tvorbu chatbotov, digitálních asistentů či různých jiných chatových aplikací, které dokáží komunikovat se zákazníky a nabízet jim řešení přesně podle jejich potřeb.

Blockchain technologie


Blockchain je revoluční technologií, která nachází uplatnění prakticky v každé sféře - od každodenních činností až po složitější operace ve vládních i výzkumných institucích. I my už máme za sebou několik blockchainových projektů, které se věnují kryptoměna a jejich vývoji.

Měli byste zájem s námi spolupracovat?


Neváhejte a napište nám na e-mail: hi@touch4it.com. Můžeme si domluvit osobní schůzku u kávy a popovídat se o možnostech, které vám umíme nabídnout.