Web

Rozhodli jste se své podnikání posunout na vyšší úroveň a prorazit v internetovém světě? Nabízíme vám kvalitně navržené webové řešení na míru - pokročilé byznys systémy, internetové obchody (eshopy) nebo prezentační webové stránky. Stačí si jen vybrat.

Frontend je ta část webové aplikace, kterou vidí i běžný uživatel a dostává se s ní do přímé interakce. Při její tvorbě se klade důraz na správně nastavené uživatelské prostředí (UI) a zajištění dobré uživatelské zkušenosti (UX). Hlavním cílem frontendu je vytvořit vizuálně čistou, rychlou a jednoduchou webovou aplikaci se snadným ovládáním. Mezi technologie, které nejčastěji používáme při frontend developmentu, patří React, Angular a Bootstrap.

AngularJS je JavaScriptová knihovna (framework), která je založena na následujícím postupu - náš programátor doplní správné kousky svého kódu, který je obklopen kódem AngularJS (zajišťuje, aby to celé fungovalo a drželo pohromadě). AngularJS je framework, který udrží i rozrůstající se aplikaci v mezích spravovatelnosti a usnadní celkové programování.

React je JavaScriptová knihovna vyvinuta Facebookem a určená pro tvorbu uživatelského rozhraní (UI) webové aplikace. Jde o první knihovnu postavenou na konceptu "functional programming", který vede k racionálnějšímu kódu a jednoduššímu debugování (odstraňování chyb). Jednou z výhod je i to, že vývojáři z Facebooku navrhli React tak, aby se dal snadno integrovat i do stávajících projektů.

Prezentační webové stránky slouží k prezentování sebe sama, konkrétní společnosti, specifického produktu, služby nebo speciálních eventů. Při tvorbě prezentačního webu se důraz klade především na grafiku stránky, která by měla být navržena podle současných trendů s přihlédnutím na jednoduchost ovládání a přitažlivý design.

V posledních letech výrazně vzrostla popularita internetového obchodu, co mnoho jednotlivců nebo firem vede k rozhodnutí vytvořit si e-shop. S jeho tvorbou máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým ho umíme navrhnout a vytvořit přesně podle představ klienta. Nejčastěji vytváříme e-shopy postavené na OpenCart, PrestaShop, Drupal E-commerce nebo Wordpress WooCommerce.

Nestačí vám klasické řešení? Vyzkoušejte byznys systémy. Ty se specializují na vysoce funkční, spolehlivá a technologicky vyspělá softwarová řešení navrhovaná na míru, pro různé typy sektorů - pro bankovnictví, pojišťovnictví, IT sektor a další. Mezi často zaváděné patří systém technické podpory (helpdesk), CRM systém pro řízení vztahů se zákazníky, docházkový systém, systémy pro řízení výrobních procesů, systémy na ovládání hardwaru a mnoho dalších.