Věrnostní systém pro zákazníky módní značky GATE

UX UI Prototyp Integrace CRM
gate fashion brand system
Výzva

Vybudovali jsme plně výkonný, efektivní a rychlý informační systém

Zadání od klienta znělo jasně - vytvořit informační systém, který dokáže v reálném čase vyhodnocovat postavení a hodnotu zákazníka a na základě toho mu poskytovat příslušnou slevu na nákup. Bez ohledu na to, zda zákazník aktuálně nakupuje v kamenné prodejně nebo přes internetový obchod značky. Systém má umožnit volnou tvorbu a přiřazování různých typů benefitů pro konkrétní klienty nebo skupiny klientů.

Řešení

Naším vývojářským řešením byla kvalitní architektura mikroslužeb, což znamená, že jsme celý backend poskládali z více "aplikací", respektive modulů, jako je uživatelský modul, benefitový modul, transakční modul a mnohé další. Nad nimi jsme navrhli a vyvinuli integrační vrstvu, tzv. integrační API rozhraní.

Celý informační systém (věrnostní backend) komunikuje s internetovým obchodem, s ERP systémem klienta, s pokladním systémem a s námi vyvinutou admin aplikací. Komunikaci mezi jednotlivými systémy jsme navrhovali se záměrem, aby si systémy vzájemně dokázaly poskytovat a vyměňovat data v reálném čase a nedocházelo k úniku informací.

Správce aplikace poskytuje kompletní informace o zákaznících, zákaznických segmentech, benefitech jim poskytnutých, o produktech, obchodech, transakcích a probíhajících kampaních ze strany klienta. Módní společnosti GATE to dává cenný přehled o všem, co se týče jejích zákazníků a jejich nákupního chování.

Máte projekt?
Promluvme si

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.