Aplikace SPPM pro trenéry pro správu sportovního týmu

UX UI iOS Web Sport
sppm ipad app

SPPM je inovativní software přizpůsobený na míru profesionálním trenérům týmových sportů, kteří chtějí efektivně řídit své hráče a dosahovat těch nejlepších výsledků. Je to unikátní řešení pro plánování a řízení celého týmu a analyzování a vyhodnocování výkonů jednotlivých hráčů.

SPPM Planner jako hlavní manažerský nástroj

SPPM Planner umožňuje správu jednotlivých hráčů (uživatelů), jejich údajů a tréninkových i zápasových výkonů, spolu s možností online komunikace mezi trenérem a hráčem. Trenér v aplikaci nastavuje plánování intenzity zatížení tréninkových plánů a programů, stanovuje jejich cykly, tréninkové jednotky a zápasy. Vytváří kompletní tréninkový plán, který se váže zvlášť na každé jedno tréninkové období. Nastavuje cíle a způsoby jejich řízení a dosahování. Pro SPPM jsme vytvořili brand, který má zosobňovat a splňovat prvky sportu, dynamiky pohybu a celkového rytmu. Kurzíva v logu hovoří o pohybu a samotné elementy odkazují na Gant diagram a jednotlivé cykly tréninkového plánu.

Přizpůsobený pro všechny týmové sporty:

Pokud byste měli zájem, můžeme vám podle potřeby doplnit do aplikace i další sporty.

SPPM Playbook

SPPM Playbook je iPad aplikace, kterou je možné používat samostatně nebo jako jednu z funkcí aplikace SPPM Planner. Umožňuje trenérovi kreslit taktiky a strategie na hřišti a následně si je přehrát jako animaci, na jejímž základě každý hráč pochopí svou roli ve hře. Nakreslenou taktiku je možné uložit do své knihovny nebo si ji stáhnout a sdílet jako PDF soubor.

Aplikace přímo z hlavy profesionálního volejbalového trenéra

Ivan Hiadlovský je vrcholový trenér volejbalu s dlouholetými zkušenostmi, přehledem a vizí, jak by měly technologie pomáhat trenérům a klubům v dosahování lepších výsledků. V projektu SPPM zastává pozici ideamakera, který nastavil celý koncept aplikace z hlediska jejího odborného obsahu a použitelnosti pro trenéry.

Za projektem SPPM stojí i spoluzakladatel společnosti ESET

Pan Rudolf Hrubý - jako spoluzakladatel společnosti ESET, věnující se počítačové bezpečnosti, se po vyslechnutí našeho podnikatelského záměru stal investorem projektu SPPM a věří v jeho úspěch.

Na fotografii jsou naši 3 zakladatelé (Michal, Matej & Richard), ideamaker Ivan Hiadlovský, obchodní partner Juraj Kostický a pan Rudolf Hrubý: 

SPPM & Touch4IT tím

Máte projekt?
Promluvme si

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.