Aplikace s rozšířenou realitou pro jedinečný mini dům

UI iOS Android Inteligentní dům
ecocapsule picture
Výzva

Optimalizace 3D modelu a vývoj AR aplikace

Slovenský inovátorský tým stojící za startupem Ecocapsule nás oslovil s jasnou vizí a potřebou - mnoho jejich potenciálních klientů si neumí představit, jak by vypadala ecocapsule na jejich pozemku nebo jak to vypadá v jejím nitru. Potřebovali realitu, v níž by si vše mohli prohlédnout a získat reálnou představu.

Řešení

Od klienta jsme obdrželi výrobní 3D model ecocapsule, který jsme museli ve velké míře optimalizovat a přizpůsobit jej na technologii rozšířené reality.

Po optimalizaci 3D modelu jsme se pustili do vývoje mobilní aplikace, umožňující zobrazení modelu na AR markeru nebo ve skutečné velikosti v reálném prostředí. Díky technologii rozšířené reality se přes mobilní zařízení můžete podívat na umístění ecocapsule na Vaší zahradě, ve městě či na jakémkoli jiném místě, kde byste si ji chtěli představit.

Aplikace umožňuje průřez ecocapsulí, čímž vám poskytuje náhled do celého jejího interiéru a zobrazuje, jak v ní fungují jednotlivé objekty (postel, záchod, ...).

Co říkají naši klienti

Úplně jsme se sladili! Jako inovativní startup jsme hledali inovativní software house, se kterým se dokonale sladíme a který nám vytvoří skvělá softwarová řešení. A to se také stalo!

Katarína Cabáková
Katarína Cabáková co-CEO ve společnosti Ecocapsule
Máte projekt?
Promluvme si

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.