Inovativní software přizpůsobený na míru pro zubaře

UX UI iOS Android Zubní lékařství
diplomat dental app
Příběh klienta

Modernizovaly jsme nejvyšší řady zubařských křesel od světového dodavatele

Slovenský výrobce stomatologických křesel Diplomat Dental, dodávající své výrobky do celého světa, nás oslovil s žádostí o vývoj softwaru pro ovládání zubní soupravy. Aplikace měla nahradit původní ovládací panel a přinést do oblasti něco nového a inovativní. Něco, co by dokázalo sjednotit ovládací prvky pro doktory a zlepšit jejich každodenní práci.

Zkoumali jsme všechny požadavky, které musí software splňovat, abychom se správně rozhodli při výběru mezi multiplatformní přístupem k vývoji a nativním vývojem. Nakonec jsme se rozhodli pro nativní aplikaci se záměrem minimalizovat množství duplicitního kódu a vytěžit z daných technologií na místech, kde jsou silné. Základem architektury je knihovna napsaná v programovacím jazyce Rust, který poskytuje vysokou rychlost, bezpečnou správu paměti a více flexibility do budoucna.

Diplomat flow

Naprogramovaná knihovna v Ruste spravuje celý custom protokol mezi zubním soupravou a aplikací, tj. řídí celou jejich komunikaci. Kromě toho vyvinutý software komunikuje i s admin rozhraním a je synchronizovaný s klientovým vnitropodnikovým informačním systémem (ERP).

Pro klienta jsme vytvořili aplikaci s kvalitní softwarovou architekturou, jejímž prostřednictvím dokáží zubaři nejen ovládat kompletní zubařskou soupravu, ale i nastavovat její mikromotory, konfigurovat její parametry, nastavovat si funkce nožního ovladače a ukládat preference jednotlivých pacientů.

Co naši klienti říkají

Pravidelná setkání a konzultace s týmem touch4 stály za to! Díky nim jsme společně vytvořili inovativní software, který v oblasti stomatologie nemá konkurenci.

Tomáš Nerad profilová fotka
Tomáš Nerad CEO ve společnosti Diplomat Dental
Máte projekt?
Promluvme si

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.