Vytváříme design. Vyvíjíme software. Dodáváme řešení.

We design. We develop. We deliver.

01

Specifikace

K našim klientům se chováme jako k partnerům. Společně s nimi navrhujeme a definujeme celý produkt až do posledního detailu a vytváříme inovativní řešení s přidanou hodnotou.

02

Design

Dodržováním správných UX & UI principů a strategického myšlení vytváříme intuitivní a přitažlivý design digitálních produktů. Pracujeme nepřetržitě, aby zkušenost uživatelů s designem byla co nejlepší.

03

Vývoj

Naši developeři vyvíjejí stabilní, škálovatelné a vysoce výkonné systémy, webové stránky a mobilní aplikace pro platformy iOS i Android. Vytvářejí digitální produkty podle nejnovějších trendů a požadavků. Vytvářejí řešení budoucnosti.

04

Testování & Support

Po fázi vývoje procházíme každý jeden řádek kódu, každý jeden pixel na obrazovce a celou interakci s produktem, abychom dosáhli co nejvyšší kvality. Dbáme na to, aby byla splněna veškerá Vaše očekávání.

Provádíme:

  • Revize kódu

  • Unit testy

  • Penetrační testování

  • Funkční testování

  • Výkon. testování

  • Údržba softwaru

Pracujeme s nejpokročilejšími technologiemi

#Android

#Angular

#AWS

#Docker

#Drupal

#IOS

#Java

#Kotlin

#NodeJS

#PHP

#React

#ReactNative

#Swift

Inovace v odvětvích

Pracujeme na mnoha mezinárodních projektech v různých oblastech. Díky našim zkušenostem vytvoříme inovativní řešení pro každé odvětví.

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.