Vytváříme design. Vyvíjíme software. Dodáváme řešení.

01

Specifikace

K našim klientům se chováme jako k partnerům. Společně s nimi navrhujeme a definujeme celý produkt až do posledního detailu a vytváříme inovativní řešení s přidanou hodnotou.

02

Design

Dodržováním správných UX & UI principů a strategického myšlení vytváříme intuitivní a přitažlivý design digitálních produktů. Pracujeme nepřetržitě, aby zkušenost uživatelů s designem byla co nejlepší.

03

Vývoj

Naši developeři vyvíjejí stabilní, škálovatelné a vysoce výkonné systémy, webové stránky a mobilní aplikace pro platformy iOS i Android. Vytvářejí digitální produkty podle nejnovějších trendů a požadavků. Vytvářejí řešení budoucnosti.

04

Testování & Support

Po fázi vývoje procházíme každý jeden řádek kódu, každý jeden pixel na obrazovce a celou interakci s produktem, abychom dosáhli co nejvyšší kvality. Dbáme na to, aby byla splněna veškerá Vaše očekávání.

Provádíme:
  • Revize kódu
  • Unit testy
  • Penetrační testování
  • Funkční testování
  • Výkon. testování
  • Údržba softwaru

Inovace v odvětvích

Pracujeme na mnoha mezinárodních projektech v různých oblastech. Díky našim zkušenostem vytvoříme inovativní řešení pro každé odvětví.

Products and integrations

Our products

Our innovative digital products are always focused on the clients' needs. They are based on our unique ways of thinking and our experience.

Integrations for various systems

Setting up integrations for various systems is everyday work for us. Due to that, we can make your company’s processes more efficient, broad, and automatized.

Pracujeme s nejpokročilejšími technologiemi

#Android
#Angular
#AWS
#Docker
#Drupal
#IOS
#Java
#Kotlin
#NodeJS
#PHP
#React
#ReactNative
#Swift
Máte projekt?
Promluvme si

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.