False
Televízia ta3

Aplikace přinášející novinky z domova i zahraničí

Pro televizi TA3 jsme vyvinuli novou mobilní aplikaci fungující na platformách iOS i Android, která uživatelům poskytuje neustálý přísun vždy aktuálních informací. Při její tvorbě jsme kladli důraz na jednoduchou navigaci a rychlou orientaci, abychom dosáhli dobrou uživatelskou zkušenost a vysokou loajalitu v podobě vracejících se návštěv do aplikace.

TA3 je soukromá televizní stanice, která poskytuje domácí i zahraniční zpravodajství, řeší ekonomické, regionální i sportovní témata, zabývá se kulturou a politickou publicistikou. Reportáže na aktuální témata jsou postaveny na objektivitě a relevantních informacích.

Pro televizi TA3 jsme vyvinuli novou mobilní aplikaci fungující na platformách iOS i Android, díky níž budete stále informováni. V aplikaci si můžete prohlížet články v jednotlivých kategoriích, sdílet je na sociálních sítích (Facebook, Twitter) nebo přes e-mail a přehrávat videa (live, YouTube, ...). Není nutná žádná registrace. Rovněž si můžete vyfiltrovat pouze ty kategorie, které vás opravdu zajímají.

Vyvíjet mobilní aplikaci pro známou televizi TA3 je pro nás velkou zkušeností a potěšením. V budoucnu plánujeme aplikaci ještě dále vylepšovat a doplňovat nové funkce.

Services provided

We work thoroughly on each project by utilizing various technologies and knowledge. For this project we used: