False
SPPM by Touch4IT

Aplikace SPPM pro trenéry k řízení týmu

SPPM je aplikace určená pro profesionální trenéry, kteří chtějí efektivně řídit svůj tým a dosáhnout nejlepších výsledků. Je to účinný nástroj, který slouží k plánování a řízení jednotlivých hráčů a vyhodnocování jejich výkonu.

Úkol

Zadáním byla nejdříve analýza, později získání investice a následné vytvoření robustního řešení pro vrcholové trenéry sestávajícího z několika modulů.

Řešení

Na projektu SPPM se Touch4 spojuje s panem Hiadlovským a panem Hrubým. Pan Hiadlovský je vrcholový trenér volejbalu s dlouholetými zkušenostmi, přehledem a hlavně vizí, jak by technologie měly pomáhat trenérům a klubům v dosahování lepších výsledků.

Pan R. Hrubý  je spoluzakladatelem ESETu - slovenské softwarové společnosti se sídlem v Bratislavě a pobočkami po celém světě. Firma je lídrem v oblasti počítačové bezpečnosti.

První setkání proběhlo již v roce 2014. Vyslechli jsme si nápad p. Hiadlovského, který se nám velmi zalíbil. Už tehdy jsme udělali výjimku a pomohli jsme na vlastní náklady vypracovat rozsáhlou analýzu a věnovali jsme projektu nespočet hodin. V létě roku 2016 jsme se setkali s p. Hrubým, kde jsme mu představili náš podnikatelský záměr. Už na prvním setkání p. Hrubý řekl: "Nevidím v podstatě žádnou překážku, abych s vámi do projektu nešel a neinvestoval".

Následně po provedení auditu nápadu, jako i týmu Touch4IT, jsme v srpnu 2016 spolu založili společnost Touch4SPORTS. Aktuálně dokončujeme MVP verzi.

Správa práv uživatelů, jejich přístupu k údajům a možnosti využívání systému na základě dostupných licencí.

Údaje se mohou synchronizovat tak, aby o ně uživatel při ztrátě nebo poškození zařízení nepřišel.

Spojení trenérské teorie a praxe v konceptu tréninkových jednotek, jejich plánování a skládání do tréninkových cyklů.

V aplikaci najdete možnost plánování intenzity zatížení tréninkových plánů a programů přesně na dny.

Prostřednictvím aplikace SPPM může trenér kreslit na digitální hřiště a ukazovat tak hráčům plán útoku a celkové hry.

V aplikaci se nachází i funkce na způsob Gantova diagramu. Trenéři si mohou vytvořit všechny akce v daném tréninkovém cyklu. Mohou stanovovat macro-, meso-, mikrocykly, různé události, tréninkové jednotky, zápasy, testovací baterie a další.

Vytvořili jsme brand, který má zosobňovat a splňovat prvky sportu, dynamiky pohybu a celkového rytmu. Kurzíva v logu hovoří o pohybu a samotné elementy poukazují na Gantův diagram a jednotlivé cykly tréninkového plánu.

V srpnu 2016 jsme spolu s Ing. Rudolfom Hrubým, Ing. Ivanom Hiadlovským a Ing. Jurajom Kostickým založili společnost Touch4SPORTS s.r.o. .

Ivan Hiadlovský je vrcholový trenér volejbalu s dlouholetými zkušenostmi, přehledem a hlavně vizí, jak by technologie měly pomáhat trenérům a klubům v dosahování lepších výsledků. V rámci daného projektu působí jako hlavní "ideamaker" (tvorba nápadů a celé myšlenky).

Ing. Rudolf Hrubý  je spoluzakladatelem ESETu - slovenské softwarové společnosti se sídlem v Bratislavě a pobočkami po celém světě. V projektu vystupuje jako hlavní investor.

Ing. Juraj Kostický je našim obchodním partnerem.

Projekt SPPM má velký potenciál a je na dobré cestě stát se úspěšnou aplikací. Spolupráce s klientem je na velmi dobré úrovni a jsme nadšeni, že investorem tohoto projektu je p. Hrubý jako spoluzakladatel velké společnosti ESET.

 

Touch4Sports

Ivan

Ivan Hiadlovský | Volejbalový trenér @SPPM

Dosažení cíle vyžaduje hledání té správné cesty jak ho dosáhnout. Vysoký cíl - náročná cesta. Tou cestou je Tým profesionálů z Touch4IT.

Services provided

We work thoroughly on each project by utilizing various technologies and knowledge. For this project we used: