False
asyric - ps

Šifrovaný komunikátor PS: Post Scriptum

PS: Post Scriptum je zabezpečený komunikátor pro posílání zpráv a volání v šifrované podobě, který splňuje bezpečnostní požadavky kladené na uživatele v době kybernetické.

Úkol

Naším úkolem bylo vytvořit aplikaci, která umožní komunikaci uživatelů prostřednictvím zpráv a volání v reálném čase. Aplikace musí být dostatečně zabezpečena proti zneužívání údajů, které se přes ni přenášejí. Šifrování musí být odolné a zároveň dostatečně rychlé pro použití v mobilních zařízeních.

Řešení

Vyvinutá aplikace poskytuje zabezpečený kanál pro komunikaci uživatelů. Použitá kombinace šifer brání rozluštění zpráv - i při využití nejrychlejších dostupných počítačů v akceptovatelném časovém horizontu. Při vývoji byly použity moderní technologie (socket.io, Webrtc), díky kterým je komunikace rychlá a bezproblémová.

Klíčové funkce

Aplikace obsahuje chatový modul schopný posílat a přijímat textové zprávy a zároveň i posílat soubory v jakémkoliv formátu. Všechny důležité události aplikace prezentuje uživatelem pomocí push notifikací, zobrazených v oznamovacím listu. Jako doplněk k standardně dostupným funkcionalitám se přikládá prémium verze, která navíc odemkne zabezpečené úložiště a peněženku hesel.

Našeho klienta si ctíme

Tento projekt byl pro nás velkou výzvou, protože jsme museli dbát na zajištění stoprocentní bezpečnosti, aby byl produkt plně funkční a všechna data chráněna.

Martin

Martin Kocák | CEO @Asyric

Jste profesionálové a dobře se mi s vámi pracovalo, proto doufám, že to není náš první a poslední projekt.

Services provided

  

We work thoroughly on each project by utilizing various technologies and knowledge. For this project we used: