False
ponitrianske múzeum

Audio průvodce pro Podnitranského muzeum

Mobilní aplikace vytvořená pro Podnitranské muzeum, slouží jako audio průvodce po muzeu a poskytuje výklad v různých jazycích.

Pro regionální Podnitranské muzeum jsme vyvinuli originální mobilní aplikaci pro zařízení s operačním systémem Android, která vám umožní prohlídky po expozici muzea s výkladem v podobě nainstalovaného audio průvodce.

Po spuštění aplikace se ihned zobrazí úvodní stránka s obrázkem muzea. Po swipe-nutí na záložku s expozicí a výběrem dané části expozice, je možné spustit zvukovou nahrávku textu, čímž se může návštěvník muzea plně soustředit na pozorování expozice. Další výhodou je i větší pohodlí při prohlížení expozice, protože odpadává nutnost čtení textů. Přehrávání lze kdykoli zastavit nebo přejít na další, nebo předchozí nahrávku. Kromě samotné aplikace jsme připravili i propagační materiály formou rollup-ů, které jsou umístěny v muzeu.

Našeho klienta si ctíme

Při tvorbě mobilní aplikace jsme se i my dozvěděli mnoho nového o daném muzeu a vnímáme to jako velmi naučný projekt. S klientem jsme spolupracovali bez nejmenších problémů a s radostí.

translogia logo

Jozef Štefčík | Translogia s.r.o.

Touch4IT je spolehlivý partner, který poskytuje programátorské a grafické služby na vysoké úrovni. S Touch4IT plánujeme spolupracovat i nadále a rozvíjet další inovativní prvky a funkcionality v rámci vývoje další mobilní aplikace.

Services provided

  

We work thoroughly on each project by utilizing various technologies and knowledge. For this project we used: