False
Memoticom by Touch4it

Aplikace Memoti.com na tvorbu originálních fotoknih

Aplikace, která dá vaše oblíbené vzpomínky na jedno místo. Aplikace Memoti.com promění vaše fotografie z mobilu na unikátní vzpomínkový foto produkt, který bude dělat radost vám, nebo jako dárek, i radost vašim blízkým.

Úkol

Naším úkolem bylo vytvořit multifunkční aplikaci, která umožní vytváření fotoknih (a jiných foto produktů) ve vybraných formátech a zjednoduší i proces vytváření online objednávek.

Řešení

Výsledkem projektu je kvalitní mobilní aplikace a komplexní server v pozadí. Mobilní aplikace krok po kroku provází uživatele procesem vytváření foto produktu. Jde o výběr obrázků z více zdrojů, přidávání textů, aplikování filtrů a výběr layoutů. Po provedení těchto kroků, aplikace kontaktuje server a odešle produkt do tisku - bez dalšího nutného zásahu zadavatele objednávky.

Klíčové funkce

Aplikace umožňuje vytvářet foto produkt na základě vstupů zadaných uživatelem, přičemž má na výběr z několika formátů (fotosešit, fotokniha - tvrdá i měkká vazba, kalendář, obraz a plakát). Obrázky je možné přidávat z více zdrojů (vytvoření nové fotky, výběr z alba na mobilním zařízení, Google photos, ...).

Komplexní systém v pozadí

Server udržuje informace o stavu objednávky, zpracovává platby kartami, připravuje podklady pro výrobu, oznámí zákazníka o změně stavu objednávky. Zajišťuje integraci na systémy přepravních společností, automatizuje proces logistiky a urychluje tak dodání produktů k zákazníkům.

Originální typy fotodárků

Vyberte ty nejkrásnější vzpomínky a vytvořte z nich fotosešit, knihu, kalendář, obraz nebo plakát. Osoba, kterou obdarujete, bude určitě nadšená!

Vaše fotografie

Možnost použít fotografie ze zařízení, které jsou uloženy na iCloud nebo Google Photos, nebo je přímo vyfotit.

Multi-select

V Memoti.com lze vybrat více fotografií najednou a pak vám je aplikace automaticky vloží do předdefinovaných schémat. Je to velmi rychlé a jednoduché.

Offline tvorba a řízení

Všechny své fotoprodukty, objednávky a nákupní košík můžete řídit i bez internetu (offline). Ten budete potřebovat pouze při závěrečném odesílání finální objednávky.

Úprava fotografií přímo v aplikací

Při tvorbě Fotodárku si tvoříte jednotlivé strany podle šablon, můžete také používat různé fonty a barvy, přidávat fotografiím různé filtry, ořezávat je a mnoho dalšího. Aplikace také detekuje rozlišení fotky a upozorňuje na to, pokud je nekvalitní.

Platba kartou

Můžete zaplatit debetní, nebo kreditní kartou při odeslání objednávky - přímo ze svého mobilu.

Doručení domů

Vaše vytvořené fotoprodukty budou vytištěny na profesionální tiskárně a doručeny kurýrem přímo k vám domů.

Vyvíjíme i vlastní projekty

Tento projekt vznikl ve spolupráci s naším partnerem:

Tomášom Tkáčom - founder Copy.sk

Práce na jednotlivých fázích projektu probíhala v úzké spolupráci s pracovníky tisku a tím je celý systém dokonale přizpůsoben i pro ně. 

 

Copy.sk

Services provided

  

We work thoroughly on each project by utilizing various technologies and knowledge. For this project we used: