False
hot coffee game

Mobilní hra Hot Coffee s poutavým příběhem

Hot Coffee je hra s příběhem, zaměřena na mladé lidi. Stačí jen vstoupit do virtuálního města a rozlousknout náruživý příběh, který se tam odehrává. Je jen na vás, jak to skončí. Vyzvi své přátele a poraz je vysokým skóre.

Úkol

Naším hlavním úkolem bylo vytvořit mobilní hru primárně orientovanou na mládež, která hráče ponoří do náruživého a zábavného hraní. Výzvou bylo naprogramovat hru tak, aby se hráč nenudil, měl zájem hrát dál a odemykat nové příběhy.

Řešení

Aplikaci jsme vyvíjeli ve spolupráci s profesionálními herními designéry a na tvorbě příběhu i jednotlivých levelů jsme pracovali velmi dlouhou dobu. Na testování jsme zvali reálné uživatele, kteří vždy přinesli nové připomínky a nápady. Ty jsme vždy zapracovali do analýzy a do kompletního zlepšení hry.

Klíčové funkce

V Hot Coffee je možné hrát jako jeden hráč nebo si vybrat multiplayer příběh. Každý příběh sestává z množství fotografií, které hráč odhaluje po úspěšném odehrání jednotlivých miniher. Na konci každé hry získává hráč určitý počet bodů - skóre, v závislosti na tom, jak hráč zvládl danou hru. Při hraní si ty sám - jako hráč - můžeš vybrat, jakým směrem se bude ubírat celý příběh.

Platba

Hráči mohou odemknout prémiové fotky a různé cesty prostřednictvím virtuálních peněz. Ty mohou získat jako cenu při hrách nebo si je mohou "nakoupit" v app store. Prostřednictvím peněz mohou také dobíjet svou energii.

Minihry

V rámci celého projektu hrají hráči rozličné minihry, jejichž náročnost se zvyšuje postupně s tím, jak se rozvíjí daný příběh. Náročnost se naopak snižuje v případě, že se vám nepodaří ve hře získat dostatečný počet bodů. Minihry jsou tematicky propojeny s fází příběhu, v níž se nachází konkrétní hráč.

Minihra no. 1

V první minihře se zabavíte při sbírání spodního prádla, které se objevuje na šňůrách. Je to hra, ve které musíte dokázat své rychlé reakce. Rozlišujte jednotlivé kousky oblečení a sbírejte.

Minihra no. 2

Druhá minihra dá zabrat zejména vašim očím. Sledujte dané poličky a snažte se zapamatovat všechny věci, které se na nich nacházejí. Potom věci zmizí, opět se objeví a jedna z nich je jiná. Víte, která to byla?

Minihra no. 3

Jste dobří v matematice? Abyste zvládli tuto minihru, musíte vědět alespoň základní součty nebo mít u sebe kalkulačku. Cílem je, abyste vybrali ta čísla, jejichž součet vám dává číslo ve čtverečku.

Chat

Hráči mohou komunikovat mezi sebou v chat místnostech, které jsou zaznamenány na mapě města. Každá místnost má své vybrané téma a hráči tak mohou náruživě diskutovat a poznávat nové lidi.

Multiplayer hra

Mobilní hra Hot Coffee umožňuje, aby si uživatel vytvořil svůj vlastní příběh podle nejtajnějších představ a nabídl jej na hraní i ostatním hráčům. Zároveň je zde možnost sledovat leaderboard se skóre, které nahráli jednotliví uživatelé.

Založili jsme novou společnost Touch Point, s.r.o.

V říjnu 2015 jsme založili společnost Touch Point, s.r.o. spolu se společníky - Andrej Golovko, Erik Fürstenzeller a firmami KBA consulting, s.r.o. a Infinity Capital Group, a.s. Z této spolupráce se opravdu velmi těšíme.

TouchPoint - Touch4it

 

Našeho klienta si ctíme

Dokonce i když jsme sami sobě klientem. Na projektu pracují specialisté ze společnosti Touch4IT – takže my, ale i odborníci z herního studia PowerPlay Manager.

andrej golovkov - hot coffee

Andrej Golovkov | COO & Lead Game designer at PowerPlay Studio

Kluci z Touch4IT jsou vždy velkou oporou při vývoji projektu. Je na ně spolehnutí a jsou velmi pracovití. Velkým benefitem je jejich přístup k práci, nad kterou uvažují nejen jako vývojář, ale hlavně jako zákazník, pro kterého je projekt připravován.

Services provided

We work thoroughly on each project by utilizing various technologies and knowledge. For this project we used: