False
e-mýto

Elektronický online systém na výběr mýtného v SR

Pro portál E-mýto jsme zabezpečili kompletní development, s cílem dosáhnout stoprocentní funkčnost elektronického systému výběru mýta na Slovensku.

E-mýto je portál elektronického systému výběru mýta v rámci SR, který poskytuje všechny základní informace o zpoplatnění vozidel, zpoplatněných úsecích, sazbách mýta a slevách. Na portálu můžete použít kalkulátor mýta (podle vzdálenosti, nebo trasy), nebo kalkulátor finanční jistiny, který vypočítává orientační výšku bankovní záruky, hotovostní jistinu a jistinu za palubní jednotku. Zároveň je tu i možnost online registrace a přímé úhrady mýta.

Naší prací byla implementace nového portálu na základě grafických podkladů od klienta. Integrovali jsme služby třetích stran pro kalkulátor mýta, konzultovali jejich nápady a hledali efektivní řešení. Vytvořili jsme responsivní web, který jsme připravili i ve více jazycích. Pomáhali jsme také připravovat obsah a design chybějících podstránek webu.

Webovou stránku jsme postavili na redakčním systému Drupal 8, který je jeden z nejpoužívanějších open source CMS současnosti. Tento systém umožňuje prezentaci vypracovaného obsahu, mobilní a vícejazyčnou přístupnost, tvorbu rozhraní API a datových struktur s cílem zabezpečit dobré používání webu z hlediska uživatelů internetu.

 

S klientem jsme se potkávali na pravidelných konzultacích, během kterých jsme diskutovali o všech požadavcích a nacházeli ta správná řešení na implementaci. Našim záměrem bylo vytvořit kvalitní a především funkční portál, se kterým bude spokojený klient i uživatelé.

Services provided

We work thoroughly on each project by utilizing various technologies and knowledge. For this project we used: