Budujeme kvalitní software na míru

Scroll
Inovativní řešení

Vybrali jsme pro vás několik ukázek z našich více než 160 ukončených projektů:

diplomat dental

Pro slovenského výrobce stomatologických křesel Diplomat Dental jsme vybudovali kompletní technologické řešení v podobě aplikace určené k ovládání zubařského křesla. Tento software přinese vyšší efektivnost pro zubaře, lepší optimalizaci jejich práce a rychlejší nastavení a vybírání preferencí při konkrétním pacientovi.

Software přizpůsoben požadavkům zubařů
asseco solutions app

Společnost Asseco Solutions nás - na základě úspěšné předchozí spolupráce - oslovila s novým projektem pro ubytovací zařízení. Vyvinuli jsme inovativní mobilní aplikaci, včetně kompletního UX & UI designu, která je velkou pomocí pro všechny pokojské a opravářů v hotelích, penzionech i jiných ubytováních.

Inovativní aplikace pro hotelové manažery a pokojské
eurovea riverside

Stojíme za online prezentací projektu Eurovea Riverside v podobě vývoje designérského webového portálu. Celý UX / UI design jsme navrhli tak, aby byl vizuálním ztělesněním architektury projektu a odrážel její spojení s plynoucí hladinou Dunaje.

Webový portál developerského projektu Eurovea Riverside
eurovea tower

Pro developerskou společnost J&T REAL ESTATE jsme vyvinuli nový webový portál pro dlouho očekávaný projekt Eurovea Tower. Jde o vůbec první mrakodrap na Slovensku, který se bude tyčit při běhu Dunaje a nahlížet na novou městskou čtvrť Eurovea City.

Portál pro první slovenský mrakodrap Eurovea Tower
smopaj

Vytvořením nativní mobilní aplikace pro muzeum SMOPAJ jsme přispěli k digitalizací edukačního procesu a ke zjednodušení a zefektivnění samotného učení. Vyvinuli jsme platformu, na níž správci obsahu (muzeum) nahrávají a spravují všechny studijní materiály, učitelé vytvářejí zadání pro studenty a studenti se vzdělávají interaktivní a zábavnou formou.

Edukační mobilní aplikace SMOPAJ pro učitele i žáky
sppm

Ve spolupráci s profesionálním volejbalovým trenérem Ivanem Hiadlovský jsme vytvořili manažerský nástroj SPPM určený do rukou profesionálním trenérem. V aplikací se vede administrativa všechny hráče a týmu, stanovují se dlouhodobé i krátkodobé cíle, vytvářejí se tréninkové plány pro jednotlivé cykly a nastiňuje strategie na hřišti.

Aplikace SPPM pro trenéry k řízení týmu
hot coffee game

Hra Hot Coffee byla vyvíjena ve spolupráci s profesionálními herními designéry, kteří si dali záležet na vymyšlení poutavého příběhu a vytvoření přitažlivého a čistého UX/UI designu. Výzvou pro nás bylo naprogramovat hru tak, aby se hráč nenudil a měl zájem hrát dál a odemykat nové příběhy.

Mobilní hra Hot Coffee s poutavým příběhem
wustenrot

Wüstenrot pojišťovna je jedním z našich cenných klientů, pro kterého jsme navrhli kompletní UX/UI design jejich interní mobilní aplikace a vytvořili klikatelný prototyp na otestování uživatelské zkušenosti. S cílem dosáhnout pro uživatele kvalitní zážitek jsme zvolili známou barevnou kombinaci brandu, snadnou navigaci a intuitivní umístění prvků.

Designový prototyp aplikace pro Wüstenrot pojišťovnu
JTRE

Představitelů společnosti J&T Real Estate jsme se ptali, co požadují a očekávají, a pak jsme spolu s nimi sestavili zadání na novou webovou stránku. Tu jsme navrhli s důrazem na čisté linie, moderní design a přehledné textové bloky. Nechali jsme vyniknout krásu jejich projektů v obrázcích a zajistily jejich rozlišení v co nejvyšší kvalitě a při efektivní rychlém načtení stránky.

Webová stránka na míru pro developera nemovitostí
ta3 televizia

Pro televizi TA3 jsme vyvinuli novou mobilní aplikaci fungující na platformách iOS i Android, která uživatelům poskytuje neustálý přísun vždy aktuálních informací. Při její tvorbě jsme kladli důraz na jednoduchou navigaci a rychlou orientaci, abychom dosáhli dobrou uživatelskou zkušenost a vysokou loajalitu v podobě vracejících se návštěv do aplikace.

Aplikace přinášející novinky z domova i zahraničí
Jméno
CRM / Věrnostní / HR systémy

Design a vyvíjíme komplexní systémy na míru, které zjednodušují procesy klientů, zvyšují jejich produktivitu a šetří jejich čas i peníze.

gate logo

Věrnostní systém pro zákazníky značky GATE

Po designové i funkční stránce jsme vytvořili komplexní software přizpůsoben potřebám klienta i jeho zákazníky, který je propojen is jejich interním ERP systémem.

palmhr logo

Systém řízení lidských zdrojů pro Saúdskou Arábii

Specifikovali a vyvinuli jsme intuitivní & cloudové řešení PalmHR určené pro malé a střední podniky, které zefektivňuje proces plánování a manažování lidí ve firmě.

alcasys logo 1

Designový prototyp webové aplikace WebGAD

S důrazem na jednoduchou navigaci a používání jsme navrhli nový design WebGAD aplikace, která pomáhá manažerům kontaktních center při zpracovávání všech interakcí.

pricewise logo

CRM systém pro řízení vztahů se zákazníky

Na základě požadavků představitelů společnosti Pricewise jsme jim navrhli a vytvořili kompletní CRM systém s funkcemi, které do puntíku splňují jejich představy.

atrios logo grey

CRM systém ADIS na sledování docházky pracovníků

Pro společnost ATRIOS jsme vyvinuli informační systém pro sledování docházky a evidenci projektů, který je primárně určen pro středně velké firmy se zaměřením na architekturu.

Jméno
Audit informačních systémů

Při auditu prověřujeme všechny oblasti systému zahrnující hardware, software, systém zabezpečení, organizaci práce s informacemi a správu dokumentů.

transfer service logo

Audit přepravního systému Transfer Service

Pro službu Transfer Service spadající pod společnost Carsen jsme provedli audit jejich aktuálního systému, jeho nasazení na naše prostředí a návrh nového řešení.

tatry mountain resort logo

Audit informačního systému GOPASS

Pro společnost Tatry Mountain Resort (TMR) jsme provedli kompletní audit programu GOPASS určeného primárně k prodeji skipasů ve 7 velkých lyžařských střediscích.

hopin logo grey

Audit informačního systému pro HOPIN

Pro největší taxi službu HOPIN působící na slovenském, českém, ukrajinském i slovinském trhu jsme provedli audit z procesního i technologického hlediska.

Jméno
Řešení šité na míru

Na prvních setkáních s klientmi vždy diskutujeme o tom, co potřebují zlepšit, a pomáháme jim definovat řešení, která jim to přinesou.

knowspot logo

Vývoj aplikace pro komunikaci s wifi hotspotům

KnowSpot platforma představuje komplexní soubor technických řešení, které umožňují uživatelům přijímat, vytvářet a distribuovat obsah na základě lokality cílové skupiny.

orange logo

Interaktivní hra SpyCamp s použitím iBeaconov

Hra SpyCamp má podobu mobilní aplikace založené na technologii iBeacon, která využívá vaši polohu ve hře. Aplikace dokáže číst data v okolí a na základě toho posílat informace.

asseco solutions logo

UX/UI design aplikace rozšiřující systém Asseco HOREC

Pro jednoho z největších producentů podnikových informačních systémů - Asseco Solutions - jsme vypracovali kompletní designové řešení aplikace pro hotelové manažery.

kasys logo

Vývoj webové aplikace integrované se systémem SAP

Pro potřeby zákazníků společnosti KASYS jsme vyvinuli webovou aplikaci využívající funkce hardwarového zařízení Hanel Lean Lift a integrovali ji se systémem SAP.

erste group it logo

Tvorba softwaru a hardwarového zařízení na úsporu peněz

Pro společnost Erste Group IT jsme vyvinuli inovativní softwarové řešení ve spojení s hardwarovým zařízením zaměřené na úsporu peněz.

skillandia logo

Nový design systému a tvorba prezentační stránky

Pro vzdělávací platformu Skillandia jsme vytvořili nový UX/UI design s cílem přinést uživatelům radost z učení a sdílení znalostí.

seesame logo

Vývoj chatbota "Checkbot" na odhalování falešných zpráv

Pro autora projektu - společnost Seesame - jsme vyvinuli prvního FB Messenger bota se jménem "Checkbot", který dokáže posoudit falešnost textu nebo článku, o kterém máte pochybnosti.

d-table logo

Vývoj interaktivního 3D konfigurátoru pro dotykový stůl

Stojíme za vývojem inovativní aplikace pro dotykový designérský stůl D-Table, která je určena na konfiguraci 3D modelu Maserati automobilu.

pss logo

Vývoj one-page stránky pro účely marketingové kampaně

Pro První stavební spořitelnu jsme vyvinuli jednoduchou stránku určenou pro zájemce o pozici obchodního zástupce. Stránka je provádí základními informacemi a na konci je vede ke požadované akci.

Jméno
Certifikáty

Ceníme si každý jeden certifikát, členství i příležitost, která nám dává možnost postupovat, využívat své zkušenosti a získávat nové znalosti.

ungm logo

Jsme oficiálním vendorem pro OSN v oblasti tvorby aplikací

viber logo

Jsme certifikovaným partnerem pro vývoj chatbotov na SK trhu

amcham logo

Jsme oficiálním členem Americké obchodní komory v SR

Od startupů až po velkých hráčů.

Naši klienti v nás věří.