Podpora startupů

Každý projekt vzniká nápadem, ale za každým úspěšným projektem musí stát i silný tým zkušených lidí, kteří věří v dosažení úspěchu a jdou za společným cílem.

Kde začít?

Pokud máte nápad na jedinečnou aplikaci, která se podle vás může zařadit do top nejlepších, nejdříve si udělejte úvodní analýzu trhu. Je důležité vědět, zda už někdo jiný náhodou nepřišel s podobným konceptem. Pokud jste již objevili podobný produkt, nemusíte svůj nápad házet do koše. Podívejte se na to z jiné perspektivy, najděte funkce, které umíte vylepšit a přineste tak uživatelům zcela nový výrobek, nebo službu s odlišným designem a novými možnostmi používání.  

Jak vyčíslit cenu na startup projekt?

Máte nápad na seriózní byznys, který má šanci uspět a chcete s námi spolupracovat? V takovém případě je třeba se setkat a vše společně prodiskutovat. Jsme developerská společnost, která hraje férovou hru a navrhuje podmínky vyhovující pro obě strany. Cenu celkového projektu je nutné stanovit na základě detailní analýzy, jejíž výstupem je tzv. "Projekt na aplikaci". Tato námi vypracovaná specifikace zahrnuje:

  • detailní funkcionalitu
  • definování MVP, verze 1 a finální verze 2
  • nakreslení Mockup-ů (UX/UI)
  • use cases
  • návrh architektury
  • databázový model,
  • určení projektového plánu
  • definování akceptačních testů

Spolupráce s námi se vyplatí ...

Po prvotní analýze trhu vám pomůžeme definovat tzv. MVP (Minimum Viable Product), tj stanovit nejnižší funkční kritéria, která musí splňovat první verze vaší aplikace. Následně je třeba si vybrat cílový trh a tzv. "early adopters", tj. skupinu lidí, kteří budou jako první testovat vaši aplikaci a přinášet nové nápady na zlepšení.

Jakmile se dostaneme do fáze projektu, ve které bude první verze aplikace úspěšně ověřena trhem, nastane vhodný čas na hledání investorů. V současnosti patří naše společnost již mezi známé IT firmy a někteří z nejsilnějších Slovenských investorů nás doporučují na realizaci projektů, do nichž sami investují. Zárukou pro ně je naše dobré jméno a mnoho referencí odkazujících na kvalitně odvedenou práci.

Po získání reálných investorů se pokračuje ve vývoji aplikace na její zdokonalení a produkt se pomalu uvádí na nové trhy. Naše zkušenosti sahají i do oblasti marketingu, který navrhneme přímo na vaši aplikaci s ohledem na specifika zvolených cílových trhů.

Zmenšený byznys model, který vám pomůže lépe rozpracovat váš nápad