Softwaroví specialisté & Zkušení designéři

About us
Náš příběh

V IT oblasti již od roku 2012

Jako tři mladí lidé s technickým vzděláním a inovativním myšlením jsme se setkali při budování jednoho slovenského startupu. Michalova vytrvalost a obchodní duch, Matějova odpovědnost a finanční myšlení a Richardova preciznost a technické znalosti se staly skvělou kombinací. Při vzájemné spolupráci na projektu jsme zjistili, že spolu perfektně ladíme a tak jsme se rozhodli nechat startup startupem a pustili se do něčeho vlastního - do založení softwarové společnosti Touch4IT.

 

První roky působení na trhu byly náročné. My jsme však všem dokázali, že máme ten nejlepší tým specialistů, kteří dokáží zastřešit celý projekt a postarat se o něj od začátku až do konce. Dokázali jsme, že jsme pro klienty cenným technologickým partnerem, který navrhuje čistý - a uživateli milovaný - design a vyvíjí inovativní softwarová řešení na míru. Pomáháme tak klientům vymýšlet a vytvářet řešení a digitální produkty, které přinášejí inovace do jejich odvětví a posouvají je dál na jejich podnikatelské cestě.

Členové týmu 50+
Ukončené projekty 200+
Zastoupení 4
Certifikáty 5

Naši zakladatelé

Richard Roštecký photo
Richard Roštecký Spoluzakladatel | Výkonný ředitel
Tel. číslo: +421 905 624 340
Matej Mihalech photo
Matej Mihalech Spoluzakladatel | Výkonný ředitel
Tel. číslo: +421 944 338 850
Michal Korman photo
Michal Korman Spoluzakladatel | Výkonný ředitel
Tel. číslo: +421 907 336 676

Toto je naše kultura - toto je způsob, jakým myslíme, pracujeme a tvoříme

Věříme, že nejlepší práce se odvádí tehdy, když o sobě nepřemýšlíme jako o jednotlivcích, ale jako o jednom velkém a skvělém týmu přátel.
Máte projekt?
Promluvme si

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.