Softwaroví specialisté & Zkušení designéři

About us
Náš příběh

V IT oblasti již od roku 2012

Jako tři mladí lidé s technickým vzděláním a inovativním myšlením jsme se setkali při budování jednoho slovenského startupu. Michalova vytrvalost a obchodní duch, Matějova odpovědnost a finanční myšlení a Richardova preciznost a technické znalosti se staly skvělou kombinací. Při vzájemné spolupráci na projektu jsme zjistili, že spolu perfektně ladíme a tak jsme se rozhodli nechat startup startupem a pustili se do něčeho vlastního - do založení softwarové společnosti Touch4IT.

 

První roky působení na trhu byly náročné. My jsme však všem dokázali, že máme ten nejlepší tým specialistů, kteří dokáží zastřešit celý projekt a postarat se o něj od začátku až do konce. Dokázali jsme, že jsme pro klienty cenným technologickým partnerem, který navrhuje čistý - a uživateli milovaný - design a vyvíjí inovativní softwarová řešení na míru. Pomáháme tak klientům vymýšlet a vytvářet řešení a digitální produkty, které přinášejí inovace do jejich odvětví a posouvají je dál na jejich podnikatelské cestě.

Členové týmu 50+
Ukončené projekty 250+
Zastoupení 4
Certifikáty 5

Naši zakladatelé

Richard Roštecký photo
Richard Roštecký Spoluzakladatel | Výkonný ředitel
Tel. číslo: +421 905 624 340
Matej Mihalech photo
Matej Mihalech Spoluzakladatel | Výkonný ředitel
Tel. číslo: +421 944 338 850
Michal Korman photo
Michal Korman Spoluzakladatel | Výkonný ředitel
Tel. číslo: +421 907 336 676

This is Touch4IT

#Touch4Croatia

Every year we go as a team to the Croatian sea for a teambuilding event. Unexpected adventures, discovering new places, having fun at sea, common sports activities and mainly being together as a team.

Touch4Chorvátsko

#Touch4Hiking

We also made a tradition of exploring the Slovak mountains every spring and autumn. We hike together and search for new paths to reach the peak, enjoying the fresh forest air. 

Touch4Turistika
Touch4Beh

#Touch4Running

Passionate tourists, explorers, bikers, but also tough runners. Every year we build our own team of runners and take part in the Vltava Run relay race.

Věříme, že nejlepší práce se odvádí tehdy, když o sobě nepřemýšlíme jako o jednotlivcích, ale jako o jednom velkém a skvělém týmu přátel.
Come and join our team
Contact us

Come and join our team

If you want to become part of our Touch4IT team, drop us a line and we will contact you a.s.a.p.