Blog

friends in touch4it

Ze života firmy

Oct 18.

Jsme přátelé a až potom kolegové...

Ten, kdo zažil atmosféru u nás a ocitl se mezi našimi lidmi v týmu, to už ví. Jsme přátelé, kteří si navzájem radí, motivují se, posouvají se dopředu a baví se.

web analytics

Marketing

Oct 9.

Webová analytika: bez ní to není ono

Webová analytika představuje proces analýzy chování návštěvníků webové stránky. Proč je to tak důležité?

customer experience

Design

Aug 22.

Co je customer experience a proč se při návrhu digitálních produktů na ni soustředit?

Není to až tak dávno, co se v celém online spektru začalo intenzivně skloňovat pojmenování user experience (UX). Dnes je tento pojem často zahrnutých do většího celku - customer experience.

contextual marketing

Marketing

Jul 29.

Kontextuální marketing: Jak navrhnout správnou strategii?

Na web přicházejí návštěvníci s různými potřebami a požadavky. Jak přizpůsobit obsah konkrétnímu návštěvníkovi nebo skupině návštěvníky se stejným záměrem?

vltava run v 2019

Ze života firmy

Jun 6.

Jak jsme odběhli Vltava Run 2019?

Jako 12-členný tým běžců i nebežců jsme se vybrali na štafetový běh Vltava Run 2019, který se táhl od Šumavy až do Prahy. Jaké pocity jsme měli v cílové rovince?

artificial intelligence

Technologie

May 16.

Proč má umělá inteligence stále větší a větší význam?

Pojem "umělá inteligence" je dnes už velmi diskutovaným a trendy tématem v oblasti technologií, o kterou již bezpochyby zavadil každý, minimálně alespoň jedním uchem. Co je to umělá inteligence, jak funguje a kam směřuje?

testing

Technologie

May 14.

Jak funguje End-to-End testování?

Jest a Puppeteer jsou velmi populární javascriptové frameworky, které se často využívají na End-to-End testování. Co je to a jaké jsou další známé typy testování?

checkbot chatbot

Naše práce

Apr 9.

Je to konspirace? Zeptej se chatbota

V dnešním světě přesyceném množstvím informací je obtížné rozlišit mezi pravdou a zaváděním. Dnes již existuje chatbot, který vám s tím dokáže pomoci.

application for students

Naše práce

Feb 27.

Mobilní aplikace pro studenty a učitele

Proč by však měli studenti stále vyplňovat své odpovědi a zjištění na papír, když tu máme všude kolem smartphony a moderní technologie?

customer journey

Marketing

Feb 18.

Jak pochopit cestu vašeho zákazníka (customer journey)?

Všechno to, co děláte, by mělo vést k tomu, abyste svými produktama/službama pomohli vašim zákazníkům vyřešit jejich problémy a dosáhnout cíle. Jak porozumět tomu kdo jsou a jak se rozhodují?

edge computing

Technologie

Jan 22.

Edge computing a 5G: jaký to má význam?

Edge computing je řešením chybějící výpočetní výkon co nejblíže místu potřeby, namísto vzdáleného cloudu. Jaký je jeho význam v praxi?

marketing technologies

Marketing

Jan 14.

4 marketingové technologie, které jako firma musíte - bez debaty - znát

Z několika průzkumů vyplývá, že pouze 22% B2B firem implementuje a využívá marketingové technologie při svém podnikání. Na které byste určitě neměli zapomínat?

christmas party

Ze života firmy

Jan 7.

Co se dělo na naší vánoční párty 2018?

Opět jednou přišel poslední měsíc v roce a s ním i naše vánoční párty. Co nám přinesl Touch4IT Ježíšek a jak jsme se bavili?

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.