vianoce touch4it

Touch4IT prozrazuje: Co tradičně dělávám na Vánoce?

vianoce touch4it

Touch4IT prozrazuje: Co tradičně dělávám na Vánoce?

Obchodní domy se ponořily do vánoční atmosféry už na začátku listopadu, ale dnes už možná opravdu prohlásit, že Vánoce jsou za dveřmi. Za chvilku budeme sedět u vánočního stromečku, poslouchat vánoční koledy, chroupat perníčky a náruživě rozbalovat dárky. Těšíte se? 

 

Vánoce jsou svátkem, kdy na chvilku zpomalíme a necháme se unášet sladkou vánoční atmosférou. S pohárem vařeného punče v ruce pomáháme mamince při výzdobě vánočního stromku či s tatínkem sedáme k vánočnímu filmu napchávajúc se lahodnými koláči. Zajímá vás, jaké jsou naše nejoblíbenější vánoční tradice?

1. Nejlepší je čas strávený s rodinou

Když jsme se ptali mezi sebou, co máme nejraději na Vánocích, téměř v každé jedné odpovědi zaznělo slovo "rodina". Není to jen ve filmech, ale i ve skutečnosti. Rodina je pro mnohé z nás velmi důležitá a Vánoce bez ní by nebyly těmi pravými Vánocemi. Někdy to totiž není o stromku či dárcích, ale o tom, s kým v té chvíli jste. :) 

vanoce s rodinou obrazek

2. Společná večeře musí zasytit 

Jídlo, jídlo a ještě jednou jídlo. Jaké by to byly Vánoce bez majonézového salátu, oplatek či sladkých koláčků? Mnozí z nás se těší právě na tuto stránku svátků, i když to s sebou přináší několik kilečiek navíc.


 
V souvislosti s jídlem nás pobavila odpověď jednoho z nás: "Mou tradicí je nedočkavě se dívat na mého tatínka jak si už potřetí přikládá na talíř rybu a salát a nechápavě dívat kolik toho ještě plánuje sníst, protože my bychom si už chtěli otevřít dárky."

3. Televize a pohádky musí být

Umíte si představit Vánoce bez "Popelky" nebo Mrazíka? Pohádky milované i nenáviděné, ale ruku na srdce - určitě "běží" i u vás doma. Vánoce jsou tím nejlepším obdobím, kdy se vyplatí si nahodit vánoční ponožky a schovat pod deku s horkým kakaem v jedné ruce a hrstí perníků v druhé.

gif santa vanoce
Zdroj: Gifer.com

 

Přejeme vám všem krásné vánoční svátky plné lásky, radosti a pohody.