Touch4IT prozrazuje: Co tradičně dělávám na Vánoce?

Ze života firmy Dec 25. 2018
do at christmas

Obchodní domy se ponořily do vánoční atmosféry už na začátku listopadu, ale dnes už možná opravdu prohlásit, že Vánoce jsou za dveřmi. Za chvilku budeme sedět u vánočního stromečku, poslouchat vánoční koledy, chroupat perníčky a náruživě rozbalovat dárky. Těšíte se? 

 

Vánoce jsou svátkem, kdy na chvilku zpomalíme a necháme se unášet sladkou vánoční atmosférou. S pohárem vařeného punče v ruce pomáháme mamince při výzdobě vánočního stromku či s tatínkem sedáme k vánočnímu filmu napchávajúc se lahodnými koláči. Zajímá vás, jaké jsou naše nejoblíbenější vánoční tradice?

1. Nejlepší je čas strávený s rodinou

Když jsme se ptali mezi sebou, co máme nejraději na Vánocích, téměř v každé jedné odpovědi zaznělo slovo "rodina". Není to jen ve filmech, ale i ve skutečnosti. Rodina je pro mnohé z nás velmi důležitá a Vánoce bez ní by nebyly těmi pravými Vánocemi. Někdy to totiž není o stromku či dárcích, ale o tom, s kým v té chvíli jste. :) 

vanoce s rodinou obrazek

2. Společná večeře musí zasytit 

Jídlo, jídlo a ještě jednou jídlo. Jaké by to byly Vánoce bez majonézového salátu, oplatek či sladkých koláčků? Mnozí z nás se těší právě na tuto stránku svátků, i když to s sebou přináší několik kilečiek navíc.


 
V souvislosti s jídlem nás pobavila odpověď jednoho z nás: "Mou tradicí je nedočkavě se dívat na mého tatínka jak si už potřetí přikládá na talíř rybu a salát a nechápavě dívat kolik toho ještě plánuje sníst, protože my bychom si už chtěli otevřít dárky."

3. Televize a pohádky musí být

Umíte si představit Vánoce bez "Popelky" nebo Mrazíka? Pohádky milované i nenáviděné, ale ruku na srdce - určitě "běží" i u vás doma. Vánoce jsou tím nejlepším obdobím, kdy se vyplatí si nahodit vánoční ponožky a schovat pod deku s horkým kakaem v jedné ruce a hrstí perníků v druhé.

gif santa vanoce
Zdroj: Gifer.com

 

Přejeme vám všem krásné vánoční svátky plné lásky, radosti a pohody.

Touch4IT redakcia
Touch4IT Editorial office
Štítky
Máte projekt?
Promluvme si

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.