Ze života firmy

Oct 18. 2019

Jsme přátelé a až potom kolegové...

friends in touch4it

Ten, kdo zažil atmosféru u nás a ocitl se mezi našimi lidmi v týmu, už dnes ví, že všechno to, o čem mluvíme je i skutečnou pravdou. Nejsme jen kolegové sedící za jedním stolem. Jsme přátelé, kteří si navzájem radí, motivují se, posouvají se dopředu a baví se.

Vieme sa na seba spoľahnúť

Zda je to designér, frontend developer, backend developer či projektový manažer, každý z nás si váží spolupráci s tím druhým a přispívá k dosahování co nejlepších výsledků. Každý z nás si uvědomuje svou odpovědnost a dbáme na to, abychom si navzájem důvěřovali a podrželi se.

„Je pro mě důležité pracovat s lidmi, kterým důvěřuji, vím se na ně spolehnout a vím, že budeme společně makat i do rána, abychom projekt dotáhli do úspěšného konce. A v Touch4IT takových lidí mám.“ 
– DevOps developer Tomáš

 

touch4it tim fotky

Víme se doplňovat

Při mnoha projektech to není jen o tom něco nadizajnovať a něco vyvinout. Na začátku je to mnohdy o tom, že musíme něco vymyslet a navrhnout. Klienti za námi chodí se svými požadavky, představami a potřebami, na základě kterých my vymýšlíme a tvoříme koncept celého inovativního technologického řešení. A tehdy si společně k jednomu stolu usedá kreativní mysl designéra, pragmatický pohled developera a organizační přístup projektového manažera. Díky našim unikátním myšlenkám a postojem vytváříme řešení, která splňují vše, co klient potřebuje a jeho zákazníci či interním tým chtějí.

„Je skvělé sledovat, jak spolu designéři a developeři diskutují a hledají ta nejlepší řešení na design i vývoj. Je to zajímavé z toho hlediska, že oba se na daný projekt z jiného úhlu a přicházejí tak s nápady, které obě strany posouvají k co nejlepšímu výsledku.“
– CEO Richard

 

touch4it

Víme se společně posouvat dopředu

U nás platí, že když se posunul dopředu já sám, posouvá se mnou i můj tým a celá firma. Jsme lidé, přátelé a kolegové, kteří myslí ve velkém a mají velké ambice. Na pravidelných interních meetingů sdílíme mezi sebou nové znalosti a zkušenosti, které jsme získali, abychom se navzájem vzdělávali, motivovali a rostly.

Přečtěte si také: Naše lidi v týmu si ceníme

 

touch4it

Víme se perfektně bavit!

Tento fakt dokazují všechny fotografie, které zveřejňujeme z našich pravidelných firemních akcí. Každý rok přes léto si společně grilujeme na střeše naší vily pod Slavín zda se skotačíme u moře ve slunečním Chorvatsku. Ke konci roku přichází čas na strašidelnou halloweenskou párty a na vánoční párty s vařeným vínkem a perníky.

Mezitím si organizujeme dobrodružné jarní i podzimní turistiky do Slovenské hor, herní večery při fotbale či společenských hrách, seriálové večery, společné kulturní večery v divadlech a mnoho dalšího. U nás rozhodně není nouze o společně strávený čas, i díky čemuž si budujeme pěkné přátelství.

 

touch4it

 

touch4it arrow

A vy už teď víte, že byste chtěli patřit do našeho Touch4IT týmu? Pokud je tomu tak, nestyďte se a napište nám na hi@touch4it.com.

Touch4IT redakcia

Touch4IT

Editorial office

Štítky: