Naše lidi v týmu si ceníme...

Ze života firmy May 31. 2018
touch4it team appreciate

Mnoho firem hlásá, že jejich lidé jsou pro ně ti nejdůležitější, ale ne vždy je tomu tak i v praxi ... My se proto o tom nesnažíme jen mluvit, ale jim to i (náležitě) ukazujeme. Ptáte se jak?

 

Jak jednou John C. Maxwell řekl:

"Pravdou je, že týmová práce je nejdůležitější částí úspěchu."

 

Říká se, že práce s lidmi není jednoduchá, ale když najdete ten správný tým jednotlivců, kteří mají stejné cíle a dokáží společně máknout... pak jde všechno tak, jak má.

 

Mnohdy to není o tom zůstat do noci sám pracovat, aby byl klient spokojený, ale sednout si jako tým společně za jeden stůl a přijít s řešením, které bude to "vítězné" a přinese uspokojení oběma stranám. 

 

A proto vždy...

Oslavujeme své narozeniny a jiné svátky

U nás se nestane, že by se na někoho zapomnělo. Poctivě sledujeme kalendář a všechny důležité data, které symbolizují svátek někoho z nás. A pak toho dotyčného/dotyčnou obdaruvávame něčím pěkným, abychom mu/jí zpříjemnili den. Nemyslíme jen sami na sebe, ale já na ostatní... proto obdarovává nejen oslavence, ale oslavenec přinese vždy i něco nám - populární je cheesecake, chutné sladké koláčky, pizzu slimáky a množství dalšího.   

 

touch4it narozeniny oslava

Oslavujeme výročí ve firmě

Jelikož si našich lidí ceníme, ceníme si i jejich čas strávení u nás v týmu a všechny výročí proto poctivě oslavujeme. Kromě toho se je vždy snažíme překvapit kreativním dárkem, který je potěší.

 

touch4it vyroci oslava

Chodíme na společnou letní dovolenou

Jednou do roka se vybereme na společnou dovolenou k moři, během níž upevňujeme vztahy a dozvídáme se o sobě navzájem různé novinky nebo ještě lépe poznáváme za nových okolností (:D). Jsou to však skvělé momenty, které zůstávají na celý život.

 

touch4it chorvatsko

 

Vánoce a Mikuláše oslavujeme spolu jako rodina

Jakmile začíná období vánočních písní a velkého přejídání bez výčitek, držíme spolu a na Vánoční párty nikdo nezůstává s prázdným žaludkem a se smutnou tváří. Oslavujeme zároveň i poslední dny daného roku a navzájem si přejeme vše jen to nejlepší do toho nového.

 

touch4it vanocni party

 

Chcete se přidat do našeho týmu nebo s námi spolupracovat na projektu? Napište nám na hi@touch4it.com

Touch4IT redakcia
Touch4IT Editorial office
Štítky
Máte projekt?
Promluvme si

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.