Naše práce

May 04. 2018

SPPM aplikace vstupují do světa sportu...

sppm

V polovině dubna jsme vypustili do světa iPad aplikaci SPPM Playbook, o níž lze prohlásit (na základě provedeného průzkumu), že je jednou z top aplikací na kreslení her a taktik v skupinových sportech (fotbal, hokej, volejbal,...) na současném trhu. Vyzkoušíte? :)

 

Co je to SPPM?

Zkratka SPPM znamená Sport Preparation & Planning Management a jde o systém, který se skládá ze 2 hlavních digitálních produktů: 

 

  • SPPM Planner
  • SPPM Playbook

Oba produkty jsou přizpůsobeny pro všechny tyto sporty: volejbal, fotbal, basketbal, hokej a házená.

 

SPPM

 

SPPM Playbook je už venku!

SPPM Playbook je iPad aplikace navržena speciálně pro sportovní trenéry na kreslení taktik a strategií na hřišti. Nejen, že si je můžete nakreslit, také máte možnost jich zanimovat, uložit do své knihovny a sdílet jako PDF. Aplikace je plně přizpůsobena potřebám trenéry a navržena do posledního detailu.

 

Chcete si ji vyzkoušet? Stáhněte si ji ZDE

SPPM Playbook app gif

SPPM Planner aktuální pouze pro privátních klientů

SPPM Planner je efektivní nástroj, díky kterému mají trenéři pod kontrolou výkon celého svého týmu a každého jednoho hráče. Je to skvělý pomocník při plánování a vypořádání přípravy a tréninků týmu a dosahování skvělých výsledků. 

 

Mezi funkce této iPad aplikace patří:

 

  • Kompletní administrace týmu (online komunikace, údaje o hráčích,...)
  • Training Planner (stanovení cílů, tvorba plánu,...)
  • Tréninkový mikrocyklus
  • Intensity Planner (roční plán, mikrocyklus,...)
  • Training Session Plan
  • Playbook (v SPPM Planner je zahrnuta i samotná aplikace Playbook)
  • Celkový přehled (naplánované události, statistiky,...)

Aplikace ještě není veřejně dostupná ke stažení, ale je plně funkční a používají ji už někteří slovenskí trenéři.

 

SPPM Planner

 

S kým spolupracujeme? 

Na projektu SPPM se Touch4IT spojuje s panem Hiadlovským a panem Hrubým. Pan Ivan Hiadlovský je vrcholový volejbalový trenér s dlouholetými zkušenostmi, přehledem a hlavně vizí jak by technologie měly pomáhat trenérem a klubem v dosahování lepších výsledků. Pan Hrubý je spoluzakladatelem ESETu - slovenské softwarové společnosti se sídlem v Bratislavě a pobočkami po celém světě. Firma je lídrem v oblasti počítačové bezpečnosti.

 

První setkání proběhlo již v roce 2014, na kterém jsme si vyslechli nápad p. Hiadlovský a hned se nám zalíbil. Udělali jsme tehdy výjimku a pomohli jsme na vlastní náklady vypracovat rozsáhlou analýzu a věnovali jsme projektu nespočet hodin. V létě roku 2016 jsme se setkali s p. Hrubým, kde jsme mu představili náš podnikatelský záměr. Už na prvním setkání p. Hrubý řekl: "Nevidím v podstatě žádnou překážku, abych s vámi do projektu nešel a neinvestoval".

 

Následně po provedení auditu nápadu, jakož i týmu touch4, jsme v srpnu 2016 spolu založili společnost Touch4SPORTS a pustili se do práce na projektu. 

 

SPPM ESET Hrubý Hiadlovský

 

Chcete-li získávat informace o nových funkcích nebo jiných zajímavostech ze světa SPPM, přihlaste se k odběru newsletterů ZDE.

 

Touch4IT redakcia

Touch4IT

Editorial office

Štítky: