Silvestr a Nový rok: jak to u nás vypadá?

Ze života firmy Dec 26. 2018
New Year's Eve

Když přicházejí poslední dny v roce, každého z nás chytá nostalgie z prožitých zážitků a radost z přicházejícího nového roku. Z chladničky pomalu vybíráme vychlazené šampaňské, na stůl ukládáme třpytivé poháry, které máme speciálně pouze na tuto příležitost, a díváme na odložený hrnec s kapustnica, do které se později pustíme. 

Kde a jak trávíme Silvestra?

Silvestr je oslavou, během níž se loučíme se starým a vítáme nový rok. A s kým bychom chtěli oslavovat tuto chvíli? No přece s rodinou a kamarády. A tak i je! Většina z nás tráví tento večer s přáteli na zábavě nebo chatě kdesi v přírodě nebo se svou rodinou v pohodlí domova. Kde a s kým trávíte Silvestra vy?

silvester novy rok touch4it

Co máme na Silvestri úplně nejraději?

Ať už jde o to, co máme nejraději na Vánocích nebo na Silvestri, naše odpovědi se shodují. V obou případech je pro nás nejcennější čas strávený v kruhu rodiny a přátel. Je skvělé na pár dní zapomenout na všechny starosti související se školou či prací a věnovat se pouze aktivitám, které nás baví a při kterých můžeme být se svými milovanými.

silvester novy rok touch4it

Jak jsme na tom s předsevzetími?

Přestože jsou předsevzetí horkým tématem na konci roku a každý má pocit, že si musí umínil něco motivační, u nás to tak docela není. Pouze malé procento z nás všech si dává předsevzetí a i když si je už stanoví, mnohokrát je vůbec nedodrží. Většina z nás se tak s nimi netrápí a svobodně si užívá začátek nového roku. :)

 

gif firework
Autor: Casey Latiolais | Zdroj: Dribbble.com

Přejeme vám všem krásného Silvestra a šťastný nový rok.

Touch4IT redakcia
Touch4IT Editorial office
Štítky
Máte projekt?
Promluvme si

Domluvte si s námi videohovor

Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail. V případě obavy o Váš nápad Vám zašleme dohodu o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací a Váš nápad bude v bezpečí.