Naše práce

Aug 10. 2018

Tyto naše Dribbble příspěvky nesmíte přehlédnout

dribbble touch4it

Jsme společnost, která dokáže celý projekt uchopit do vlastních rukou a kromě vývoje systému navrhujeme i UX/UI design. Chcete vidět ukázky některých z našich designérských prací?

 

Dribbble je globální platforma pro designéry a kreativní nadšence, která byla založena v roce 2009 a dnes je obrovskou inspirací pro lidi po celém světě. Je to komunita grafických i webových designérů, designérů mobilních aplikací, ilustrátorů, umělců, designérů navrhujících loga, ikony či typografii a mnoha dalších. Dribbble je ve světě designu obrovským pojmem, který se snaží objevovat a spojovat skutečné talenty. 

„Za každým pěkným designem je ještě hezčí příběh.“ - Lorinda Mamo (Ředitelka společnosti Design Chronicle Studios)

 

touch4it dribbble

 

Navštivte náš Dribbble profil → touch4it.dribbble.com.

Udělejte si pohodlí a pojďme na to!

Když se řekne webová stránka pro online pojištění, co si představíte? Nudné barvy? Zastaralý design? Množství informací na jednom místě? My jsme to však udělali jinak! Vybrali jsme svěží, zářivé barvy, jednoduché tvary a ty jsme vložili do přehledného a nadčasového vizuálu.

Celý příspěvek ZDE.

 

online poistenie dribbble touch4it

 

Když jsme navrhovali design pro aplikaci pro správu úloh a eventů, věděli jsme, že musíme jít do něčeho intuitivního a jednoduchého. Věděli jsme, že musíme navrhnout takový UX/UI design, který si uživatelé zamilují na první pohled.

Celý příspěvek ZDE.

 

dribbble touch4it event task manager gif

 

Pro společnost J&T REAL ESTATE jsme navrhli zcela nový design webové stránky na míru, který vyzdvihuje jejich inovativnost, jedinečnost a nadčasovost. Více o projektu ZDE.

Celý příspěvek ZDE.

 

jtre web dribbble touch4it

 

Protože vždy, když začnete přispívat do Dribbble komunity, je hezké začít s "Hello Dribbble" příspěvkem... náš nový designér Lukáš začal svou cestu tímto shotem:

Celý příspěvek ZDE.

 

hello dribbble touch4it

 

Ať už je člověk zamilovaný nebo ne, krátké valentýnské video vždy potěší...

Celý příspěvek ZDE.

 

valentin video dribbble touch4it

 

Pokud se máte rozhodovat mezi dvěma možnostmi, celý proces kolem toho musí být jednoduchý. Uživatel nechce trávit hodně času seznamováním se s aplikací, která má sloužit hlavně na zábavu. Souhlasíte?

Celý příspěvek ZDE.

 

voting app dribbble touch4it

„Design vytváří kulturu. Kultura formuje hodnoty. Hodnoty vymezují budoucnost.“ - Grafický designér Robert L. Peters

Touch4IT redakcia

Touch4IT

Editorial office

Štítky: