Naše práce

Jun 29. 2018

Mobilní seznamka ICU mění svět online randění

ICU

Pouze před několika týdny jsme vypustili do světa novou aplikaci ICU, která se může stát velkým hitem ve sféře online randění. Klientovým záměrem bylo přinést na trh seznamku, která bude založena na jisté anonymitě a usnadní tak uživatelům navzájem se lépe poznat.

 

Jak to funguje?

Po nainstalování aplikace se do ní musíte zaregistrovat - buď prostřednictvím tel. čísla nebo přes váš Facebook profil. Po přihlášení se zobrazí mapa, na níž se nacházejí červené body = ženy a modré body = muži. Na začátku neuvidíte žádné přímé fotky lidí, ale pouze rozmazanou fotografii a strohý profil uživatele. Po výměně několika zpráv se vám postupně odkrývají fotky a tak až po jistém čase psaní si s někým uvidíš, jak ve skutečnosti daný člověk vypadá.

 

ICU aplikace mapa

Zábavný způsob seznamování

Někdy to nemusí být jen o tom zavrhnout člověka na základě vzhledu. Co když už po prvních pár zprávách zjistíte, že jste povahově i názorově na stejné vlně a je to ten správný/a pro vás?

 

Ochrana na prvním místě

V případě, že vás někdo začne obtěžovat a vypisovat zprávy, které si nepřejete, v aplikací je možnost okamžitého zablokování konverzace, díky čemuž vás už dotyčný / á nebude vědět kontaktovat.

 

Aplikace z naší dílny

Naše práce spočívala v návrhu kompletního UX a UI designu, jeho implementací a celkovém vývoji aplikace pro oba operační systémy - iOS i Android. Spolupráci s klientem hodnotíme na výborné úrovni a jsme rádi, že jsme se mohli podílet na daném projektu.

 

ICU aplikace chat

 

Pro Android zařízení si můžete aplikaci stáhnout ZDE.

Pro iPhone zařízení si můžete aplikaci stáhnout ZDE.

Touch4IT redakcia

Touch4IT

Editorial office

Štítky: