Ze života firmy

Nov 05. 2018

Halloweenská párty v podání filmových postav

halloweenska party

Kdo by to byl řekl, že se na Halloween v Touch4IT potká tolik známých tváří? Že se Ježíš skamarádí s Obelixem? Že si Catwoman podá ruku s Larou Croft? Že si pirát připíjí s Drákulou? Že si Morticia a Gomez Addams zatancují s Otík z Vesničko má středisková? Večer v středu 31. října se nesl ve znamení filmových postav. Jak to u nás vypadalo?

Proč filmové postavy?

Už loni jsme koketovali s myšlenkou, že se všichni na Halloween oblečeme jako postavy z filmů, ale nakonec jsme se rozhodli pro téma prohibice - mafiáni, jazz, elegantní dámy. Tento rok jsme tak dlouho nepřemýšleli a jako téma Halloweenské párty 2018 jsme zvolili filmové postavy.

 

halloween 2018 touch4it

 

halloween touch4it

 

halloweenska párty touch4it

 

halloweenska párty touch4it

 

halloween touch4it

Jakými postavami jsme se stali?

Strašidelné, bojovné, úsměvné... vystřídalo se všechno. Náš projektový manažer Lukáš se převlékl za mohutného Obelixe (ano, Asterix mu chyběl), jeden z našich CEO - Richard - šel za stylového piráta, naše marketingová manažerka Miška vsadila na bojovnou Laru Croft a programátor a manažer Tomáš nás navštívil jako římský bojovník.

 

halloweenska party touch4it

 

UX/UI designér Milan na párty udržoval morálku jako Ježíš, avšak další UX/UI designér Lukáš vsadil na něco trošku jiného charakteru - na hororového Jasona z filmu Pátek třináctého. Další náš CEO - Matej - přišel s přítelkyní Marií jako Gomez a Morticia Addams. Náš třetí CEO Michal se představil jako kapitán "Hawkeye" Pierce z amerického seriálu M * A * S * H. Jeho přítelkyně - a jedna z našich kreativních hlav - Klaudia přišla jako okouzlující Daenerys Targaryen ze seriálu Game of Thrones.

 

halloweenska party touch4it

 

Pozor, to ještě není všechno! Drupal developer Marek přišel jako Mexičan oslavující jejich Den mrtvých, naše projektová manažerka Veronika se převlékla za tajemnou a ženskou Catwomen, programátor Dušan se proměnil na zloducha Jokera, UX/UI designér Matej vsadil na strašidelnou - ale podle jeho slov sexi - masku netvora, programátor Matej přišel jako Drákula bažící po krvi a Tomáš jako Rick Sanchez ze seriálu Rick and Morty. Nepředvedli se jen postavy ze zahraničí, náš developer Mišo se představil jako Otík z československé komedie Vesničko má středisková a Viktor se svou přítelkyní Dankou přišel jako renesanční král s královnou.

 

halloweenska party touch4it

 

Pirát i Ježíš si společně připili požehnaným vínem. Je záhadou, o čemž se mohli spolu mluvit.

 

touch4it halloween 2018

 

Catwoman, Lara Croft, Velma Dinkley ze Scooby-Doo... přistihli jsme je všechny spolu.

 

touch4it halloween 2018

 

Drákula se skamarádil s usměvavým Jokerem? Divné věci se děly večer.

 

touch4it halloween 2018

 

Obelix se v noci na parketu setkal i s posmrtným Mexičanem. Kdo tančil lépe?

 

touch4it halloween 2018

Soutěž o nejlepší masku vyhrává...

V polovině večera, kdy se představili všechny masky, jsme spustili tajné "papierikové" hlasování o nejlepší masku. Na prvním místě se nakonec umístil rozjařený Obelix a bystrý Otík z Vesničko má středisková.

 

touch4it halloween 2018

 

Jejich vítězství požehnal i náš Ježíš.

 

touch4it halloween 2018

 

Halloweenská párty 2018 byla skvělou strašidelnou akcí, a proto se už nyní těšíme na Halloween 2019. Určitě se vidíme opět v něčem jiném!

 

halloweenska party touch4it 2018

 

Touch4IT redakcia

Touch4IT

Editorial office

Štítky: