Naše práce

Jun 18. 2018

Albert TAXI jako skvělá inspirace pro taxislužby po odchodu společnosti Uber

albert taxi

Ještě v polovině února tohoto roku rozhodl Okresní soud Bratislava I o tom, že společnost Uber musí vypnout svou aplikaci a tak zastavit její používání na celém Slovensku. Říká, že to není její úplný konec, ale prozatím se jí příjezd v blízké budoucnosti neočekává. Čím se však mohou jiné taxislužby inspirovat?

 

Proč služba Uber musela skončit?

Žaloba na společnost přišla ze strany Občanského sdružení koncesovaných taxikářů, kteří se odvolávali převážně na to, že Uber není v souladu se současnou legislativou. Okresní soud nařídil společnosti zdržet se provozování taxislužby na Slovensku způsobem, kterým nesplňuje zákonem stanovené požadavky na provozování takové služby. Také má zakázáno uzavírat smlouvy o přepravě prostřednictvím osob, které nesplňují legislativní podmínky kladené na řidiče taxislužby.

 

Společnost Uber se vyjádřila, že se bude snažit co nejrychleji obnovit své služby a vyřešit všechny nesrovnalosti, které se objevily.

 

 

uber aplikace
                                                                                             Zdroj: uk.businessinsider.com.

Spišská Nová Ves má "svůj Uber" v podobě aplikace Albert TAXI

Taxislužba Albert TAXI působí ve Spišské Nové Vsi nás oslovila se záměrem vytvořit mobilní aplikaci, která by zjednodušila a víceméně i urychlila komunikaci mezi řidičem a zákazníkem. A tak se také stalo! Vyvinuli jsme aplikaci "Albert TAXI", kterou stačí jen zapnout, najít taxík ve své blízkosti a jedním kliknutím ho objednat. Velkou výhodou je mapa, na které můžete sledovat, kde se váš taxík nachází nebo si můžete také přímo vybrat svého oblíbeného řidiče, se kterým se už znáte.

 

Jednoduché a rychlé a jak taxislužba můžete získat mnoho nových zákazníků, kteří již v dnešní době upřednostňují pohodlí a rychlé vyřízení.

 

albert taxi aplikace

 

Aplikaci pro Android zařízení stáhnete ZDE.

Aplikaci pro iPhone zařízení stáhnete ZDE.

Touch4IT redakcia

Touch4IT

Editorial office

Štítky: