umela inteligencia

Proč má umělá inteligence stále větší a větší význam?

Pojem "umělá inteligence" je dnes už velmi diskutovaným a trendy tématem v oblasti technologií, o kterou již bezpochyby zavadil každý, minimálně alespoň jedním uchem. Co je to umělá inteligence, jak funguje a kam směřuje?

Číst článek

checkbot chatbot

Je to konspirace? Zeptej se chatbota

V dnešním světě přesyceném množstvím informací je obtížné rozlišit mezi pravdou a zaváděním. Dnes již existuje chatbot, který vám s tím dokáže pomoci.

Číst článek

aplikacia smopaj

Mobilní aplikace pro studenty a učitele

Proč by však měli studenti stále vyplňovat své odpovědi a zjištění na papír, když tu máme všude kolem smartphony a moderní technologie?

Číst článek

customer journey

Jak pochopit cestu vašeho zákazníka (customer journey)?

Všechno to, co děláte, by mělo vést k tomu, abyste svými produktama/službama pomohli vašim zákazníkům vyřešit jejich problémy a dosáhnout cíle. Jak porozumět tomu kdo jsou a jak se rozhodují?

Číst článek

edge computing

Edge computing a 5G: jaký to má význam?

Edge computing je řešením chybějící výpočetní výkon co nejblíže místu potřeby, namísto vzdáleného cloudu. Jaký je jeho význam v praxi?

Číst článek

marketingove technologie

4 marketingové technologie, které jako firma musíte - bez debaty - znát

Z několika průzkumů vyplývá, že pouze 22% B2B firem implementuje a využívá marketingové technologie při svém podnikání. Na které byste určitě neměli zapomínat?

Číst článek

vianocna party touch4it

Co se dělo na naší vánoční párty 2018?

Opět jednou přišel poslední měsíc v roce a s ním i naše vánoční párty. Co nám přinesl Touch4IT Ježíšek a jak jsme se bavili?

Číst článek

silvester

Silvestr a Nový rok: jak to u nás vypadá?

Z chladničky pomalu vybíráme vychlazené šampaňské, na stůl ukládáme třpytivé poháry a díváme na odložený hrnec s kapustnica. Jak trávíte Silvestra vy?

Číst článek

Vianoce

Touch4IT prozrazuje: Co tradičně dělávám na Vánoce?

Za chvilku budeme sedět u vánočního stromečku, poslouchat vánoční koledy, chroupat perníčky a náruživě rozbalovat dárky. Těšíte se? 

Číst článek

top technologickych trendov

Top 5 technologických trendů na rok 2019

Světová výzkumná společnost Gartner uvádí, že k tomu, aby se technologie stala trendovou, musí mít značný potenciál. Které technologie mají potenciál stát se trendem v roce 2019?

Číst článek

vianočné darčeky Touch4IT

Inspirace od Touch4IT: vánoční dárky pro rodiče a sourozence

Vánoce jsou již za dveřmi a tak jsme si u nás udělali menší průzkum o tom, jaké dárky nejčastěji kupujeme své rodině. Jste zvědaví?

Číst článek

drupal obsah

Tutoriál: Vlastní typ obsahu s vlastními poli pro modul do Drupalu

Přestože tvorba vlastního typu obsahu je dokumentována v oficiální Drupal dokumentaci, chybí v ní mnohé vysvětlení některých nastavení.

Číst článek

halloweenska party

Halloweenská párty v podání filmových postav

Kdo by to byl řekl, že se na Halloween v Touch4IT potká tolik známých tváří? Večer ve středu 31. října se nesl ve znamení filmových postav. Jak to u nás vypadalo?

Číst článek

webovej stranky

Jak přistupujeme ke tvorbě webové stránky?

Webová stránka je prvním impulsem, na základě kterého si uživatelé utvářejí názor o vás a vaší společnosti, značce či produktu. Jaký proces zastáváme při její tvorbě?

Číst článek

interne meetingy touch4it

Na jakých interních meetingů se pravidelně setkáváme?

Není to jen o tom, že celé dny sedíme za počítačem nebo běháme po setkáních s klienty. Každý týden se u nás koná hned několik interních meetingů, které nás posouvají dopředu.

Číst článek