customer experience

Co je customer experience a proč se při návrhu digitálních produktů na ni soustředit?

Není to až tak dávno, co se v celém online spektru začalo intenzivně skloňovat pojmenování user experience (UX). Dnes je tento pojem často zahrnutých do většího celku - customer experience.

Číst článek

kontextualny marketing

Kontextuální marketing: Jak navrhnout správnou strategii?

Na web přicházejí návštěvníci s různými potřebami a požadavky. Jak přizpůsobit obsah konkrétnímu návštěvníkovi nebo skupině návštěvníky se stejným záměrem?

Číst článek

vltava run 2019 touch4it

Jak jsme odběhli Vltava Run 2019?

Jako 12-členný tým běžců i nebežců jsme se vybrali na štafetový běh Vltava Run 2019, který se táhl od Šumavy až do Prahy. Jaké pocity jsme měli v cílové rovince?

Číst článek

umela inteligencia

Proč má umělá inteligence stále větší a větší význam?

Pojem "umělá inteligence" je dnes už velmi diskutovaným a trendy tématem v oblasti technologií, o kterou již bezpochyby zavadil každý, minimálně alespoň jedním uchem. Co je to umělá inteligence, jak funguje a kam směřuje?

Číst článek

testing

Jak funguje End-to-End testování?

Jest a Puppeteer jsou velmi populární javascriptové frameworky, které se často využívají na End-to-End testování. Co je to a jaké jsou další známé typy testování?

Číst článek

checkbot chatbot

Je to konspirace? Zeptej se chatbota

V dnešním světě přesyceném množstvím informací je obtížné rozlišit mezi pravdou a zaváděním. Dnes již existuje chatbot, který vám s tím dokáže pomoci.

Číst článek

aplikacia smopaj

Mobilní aplikace pro studenty a učitele

Proč by však měli studenti stále vyplňovat své odpovědi a zjištění na papír, když tu máme všude kolem smartphony a moderní technologie?

Číst článek

customer journey

Jak pochopit cestu vašeho zákazníka (customer journey)?

Všechno to, co děláte, by mělo vést k tomu, abyste svými produktama/službama pomohli vašim zákazníkům vyřešit jejich problémy a dosáhnout cíle. Jak porozumět tomu kdo jsou a jak se rozhodují?

Číst článek

edge computing

Edge computing a 5G: jaký to má význam?

Edge computing je řešením chybějící výpočetní výkon co nejblíže místu potřeby, namísto vzdáleného cloudu. Jaký je jeho význam v praxi?

Číst článek

marketingove technologie

4 marketingové technologie, které jako firma musíte - bez debaty - znát

Z několika průzkumů vyplývá, že pouze 22% B2B firem implementuje a využívá marketingové technologie při svém podnikání. Na které byste určitě neměli zapomínat?

Číst článek

vianocna party touch4it

Co se dělo na naší vánoční párty 2018?

Opět jednou přišel poslední měsíc v roce a s ním i naše vánoční párty. Co nám přinesl Touch4IT Ježíšek a jak jsme se bavili?

Číst článek

silvester

Silvestr a Nový rok: jak to u nás vypadá?

Z chladničky pomalu vybíráme vychlazené šampaňské, na stůl ukládáme třpytivé poháry a díváme na odložený hrnec s kapustnica. Jak trávíte Silvestra vy?

Číst článek

Vianoce

Touch4IT prozrazuje: Co tradičně dělávám na Vánoce?

Za chvilku budeme sedět u vánočního stromečku, poslouchat vánoční koledy, chroupat perníčky a náruživě rozbalovat dárky. Těšíte se? 

Číst článek

top technologickych trendov

Top 5 technologických trendů na rok 2019

Světová výzkumná společnost Gartner uvádí, že k tomu, aby se technologie stala trendovou, musí mít značný potenciál. Které technologie mají potenciál stát se trendem v roce 2019?

Číst článek

vianočné darčeky Touch4IT

Inspirace od Touch4IT: vánoční dárky pro rodiče a sourozence

Vánoce jsou již za dveřmi a tak jsme si u nás udělali menší průzkum o tom, jaké dárky nejčastěji kupujeme své rodině. Jste zvědaví?

Číst článek