Bezplatné konzultace

Máte nápad na mobilní aplikaci, chcete vytvořit vlastní webové stránky nebo potřebujete poradit v oblasti marketingu? Kontaktujte nás a my s vámi zdarma prokonzultujeme možnosti tvorby a realizace projektu

Potřebujete vytvořit mobilní aplikaci? Víme, jak na to.

Můžete si vybrat mezi multiplatformní aplikací a nativní aplikací navrhovanou individuálně, pro operační systém Android, iOS, Windows Phone nebo BlackBerry. Důkladně zanalyzujeme všechny vaše požadavky, navrhneme řešení situace a přineseme množství dobrých nápadů jak zlepšit váš business. Poradíme vám s UX / UI, kompletně zajistíme vývoj mobilní aplikace, navrhneme vhodné funkce, správné technologie a účinnou marketingovou strategii.

Konzultace jsou úvodní fází každého projektu. Jako u nás probíhají?

Budete v kontaktu s jedním z našich projektových manažerů, který vám pomůže při definování cílové skupiny, stanovení funkcí a obchodních cílů vaší aplikace, ale také s určením rozsahu projektu a vhodných technologií. Na základě získaných informací nakreslíme prototypy aplikace (skici), navrhneme vývojový proces a prokonzultujeme s vámi celkové řešení. Dohodneme si harmonogram prací a další detaily vývoje a realizace projektu. I během vývojových prací budete přímo v ohnisku dění, budete vědět kdo na vašem projekt pracuje a průběžně vás seznámíme s naším postupem prací a řešením detailů aplikace.